PRIEMYSELNÉ NÁTERY BARIL

Vítajte na stránkach spoločností Baril Coatings BV a H&H UNIKOV s.r.o.!

Vážime si toho, že si významný holandský výrobca priemyselných náterových hmôt vybral z rady záujemcov pre reprezentáciu na slovenskom trhu práve firmu H&H UNIKOV s.r.o.. Spoločným cieľom producenta a distribútora je ponúknuť slovenskému trhu prvotriednu kvalitu produktov spolu s poradenským servisom vrátane odporúčania vhodných priemyselných náterových systémov v súlade s STN ISO EN 12944 a aplikačných technológií.

Průmyslové barvy BARIL Antikorozní nátěry BARIL Průmyslové barvy BARIL Průmyslové nátěry BARIL Antikorozní nátěry BARIL Průmyslové barvy BARIL Antikorozní nátěry BARIL Průmyslové nátěry BARIL Průmyslové barvy BARIL Průmyslové nátěry BARIL Antikorozní barvy BARIL

Články

1.11.2009 - Ochranné nátery pre korózne prostredie C1-C4

UniBar SteelKote

Dvojzložkové epoxidové základy s vysokým obsahom pevných látok. Ako nátery a duplexové systémy sú vhodné pre ťažký a lodný priemysel. Vytvrdnú aj pri nízkej teplote a rýchlo schnú. Vrchný náter PolyCoat HS vyhovuje štandardom NORSOK M-501 a  ISO 20340.

 

UniCure

Povrchovo odolné, dvojzložkové, trvanlivé epoxidové  náterové systémy s extrémnymi ochrannými vlastnosťami. Majú výnimočnú  priľnavosť na rôzne povrchy . Nestráca svoju pružnosť. Sú vhodné pre účely vodnej inverzie a sú v súlade so štandardom  NORSOK M-501.

 

UniCure SX

Vynikajúci keramický náter s vysokým obsahom pevných látok. Je na báze epoxisiloxanu , odolný UV  lúčom, veľmi pružný a odolný proti oteru. V kombinácií s PoluRan MC Zimox vyhovuje štandardu ISO 20340.

 

PoluRan HS

Veľmi kvalitné dvojzložkové polyuretánové  jednovrstvové náterové systémy , základné a vrchné nátery s vysokým obsahom pevných látok. Majú výborné ochranné vlastnosti a uplatňujú sa ako náterové systémy pre armádne aplikácie, antigrafity, apod..

 

PoluRan i2

Veľmi rýchlo vytvrdzujúce nátery s vysokým obsahom pevných látok. Moderná technológia dvojitého vytvrdzovania       ( DCC ) garantuje vynikajúce výsledky vo všetkých oblastiach. Jedná sa o ekonomickú náhradu za  galvanizované systémy.

 

PoluRan MC

Vynikajúce jednozložkové polyuretánové vo vlhku vytvrdzujúce nátery s vysokým obsahem pevných látok . Možné aplikovať aj za nepriaznivých klimatických podmienok s dosiahnutím mimoriadne dobrých ochranných vlastností. Použitá technológia tenkého filmu nie je  obmedzená okolitou teplotou (-5 až 35°C ) a vlhkosťou.

UniFloor

Systémy určené na ochranu betónových plôch rôznych priemyselných, komerčných a iných zariadení. Do tejto rady produktov patria UniFloor EP , UniFloor PU , UniFloor WB a UniFloor MC. UniFloor PA je špeciálny systém založený na technológií dvojitého vytvrdzovania.

 


H&H Unikov, S.r.o., Paulínska 9, 917 01 TRNAVA, TEL: 00421 33 5512200, FAX: 00421 33 5512200

Ochrana osobných údajov GDPR | Informácie o Cookies

Copyright © 2009 - 2019 Baril.sk - všetky práva vyhradené

webdesign by web-evolution