PRIEMYSELNÉ NÁTERY BARIL

Vítajte na stránkach spoločností Baril Coatings BV a H&H UNIKOV s.r.o.!

Vážime si toho, že si významný holandský výrobca priemyselných náterových hmôt vybral z rady záujemcov pre reprezentáciu na slovenskom trhu práve firmu H&H UNIKOV s.r.o.. Spoločným cieľom producenta a distribútora je ponúknuť slovenskému trhu prvotriednu kvalitu produktov spolu s poradenským servisom vrátane odporúčania vhodných priemyselných náterových systémov v súlade s STN ISO EN 12944 a aplikačných technológií.

Průmyslové barvy BARIL Antikorozní nátěry BARIL Průmyslové barvy BARIL Průmyslové nátěry BARIL Antikorozní nátěry BARIL Průmyslové barvy BARIL Antikorozní nátěry BARIL Průmyslové nátěry BARIL Průmyslové barvy BARIL Průmyslové nátěry BARIL Antikorozní barvy BARIL

Články

8.11.2009 - Priemyselné vrchné nátery kovov a plastov

 

 

UniBar EV, UniBar ISO Primer DCC, UniBar TC

Rýchlo vytvrdzujúce , prirodzene schnúce dvojzložkové priemyselné DCC základy a výrobky vhodné pre špeciálne aplikácie.

PoluRan HS

Vynikajúce dvojzložkové hrubovrstvové polyuretánové primery a finálne nátery. Majú vysoký obsah pevných látok a extrémnu životnosť.

 PoluRan i2 DCC

Rýchlo schnúca rada produktov unikátneho dvojitého vytvrdzovania DCC. Majú vysoký obsah pevných  látok. Sú určené najmä pre priemyselné aplikácie tam, kde je požadované extrémne rýchle schnutie, ktoré dokonca prekonáva technológiu práškových farieb. Aplikuje se bez dodatočného sušenia, čím sa šetria náklady na energiu.

 PoluRan MC AL

Jednozložkový vlhkom vytvrdzovaný polyuretánový náter s extrémnou odolnosťou. Dá sa aplikovať aj za nízkych teplôt na vlhký podklad.

 AquaRan  a EnviCote

Vodou riedené jedno a dvojzložkové primery a finálne nátery. Sú vyrobené na báze akrylátovej , alkydovej , uretanalkydovej a polyuretanovej chémie. Tieto produkty,  ak sú správne aplikované za doporučených podmienok, spĺňajú alebo prevyšujú prevedenie a odolnosť tradičných rozpúšťadlových náterov.

 

 


H&H Unikov, S.r.o., Paulínska 9, 917 01 TRNAVA, TEL: 00421 33 5512200, FAX: 00421 33 5512200

Ochrana osobných údajov GDPR | Informácie o Cookies

Copyright © 2009 - 2019 Baril.sk - všetky práva vyhradené

webdesign by web-evolution