PRIEMYSELNÉ NÁTERY BARIL

Vítajte na stránkach spoločností Baril Coatings BV a H&H UNIKOV s.r.o.!

Vážime si toho, že si významný holandský výrobca priemyselných náterových hmôt vybral z rady záujemcov pre reprezentáciu na slovenskom trhu práve firmu H&H UNIKOV s.r.o.. Spoločným cieľom producenta a distribútora je ponúknuť slovenskému trhu prvotriednu kvalitu produktov spolu s poradenským servisom vrátane odporúčania vhodných priemyselných náterových systémov v súlade s STN ISO EN 12944 a aplikačných technológií.

Průmyslové barvy BARIL Antikorozní nátěry BARIL Průmyslové barvy BARIL Průmyslové nátěry BARIL Antikorozní nátěry BARIL Průmyslové barvy BARIL Antikorozní nátěry BARIL Průmyslové nátěry BARIL Průmyslové barvy BARIL Průmyslové nátěry BARIL Antikorozní barvy BARIL

Články

8.12.2009 - Nátery pre lodný a petrochemický priemysel (C5 1, C5 M, Im 1, Im 2, Im 3)

 

 UniBar TR

Vynikajúci výrobok určený k náterom ponorených častí lodí a k náterom prístavného zariadení. Má vysoký obsah pevných látok a v spojení s unikátnou technológiou DCC poskytuje dlhodobú ochranu. Jedná sa o úspešnú náhradu térov a asfaltov.

 PoluRan MC Zimox

Vlhkom  vytvrdzujúci jednozložkový zinc-mio primer určený k náterom ponorených aj neponorených častí lodí. Má extrémnu odolnosť proti korózií a silnému mechanickému pôsobeniu. Aplikácia nemá žiadne obmedzenia s ohľadom na vlhkosť a mokrý povrch v teplotnom rozsahu od 0°C až do 35°C.

 PoluRan Rupac

Veľmi účinná medzivrstva s vysokým obsahom pevných látok, vytvrdzovaná technológiou DCC.  Je pretierateľná všetkými typmi antivegetatívnymi náterovými systémami.

 PoluRan Pacific Superior

Dvojzložkový mimoriadne lesklý polyuretánový finálny náter na báze hydroxy akrylátu a alifatického izokyanátu. Má vynikajúcu farebnú stálosť a výbornú chemickú a mechanickú odolnosť.

 UniBar ZN HS

Zinkový epoxidový základ s vysokým obsahom pevných látok. Má extrémnu účinnosť proti korózií. 

SteelKote Miox

Univerzálny , antikorózny , EPA vyhovujúci epoxidový náter s obsahom železitej sľudy. Ako jednovrstvový systém sa ľahko aplikuje a poskytuje veľmi účinnú ochranu proti korózií. Má extrémne tesniace vlastnosti . Je certifikovaný podľa štandardu NORSOK M-501.

PolyCoat HS

Výborný dvojzložkový polyuretánový , fosforečnozinočnatý náter určený pre aplikáciu v chemických závodoch, pobrežných zariadeniach, rafinériách, na nádrže a konštrukcie v rôznych atmosférických a priemyselných prostrediach. Produkt je certifikovaný podľa  štandardu NORSOK .

 


H&H Unikov, S.r.o., Paulínska 9, 917 01 TRNAVA, TEL: 00421 33 5512200, FAX: 00421 33 5512200

Ochrana osobných údajov GDPR | Informácie o Cookies

Copyright © 2009 - 2019 Baril.sk - všetky práva vyhradené

webdesign by web-evolution