PRIEMYSELNÉ NÁTERY BARIL

Vítajte na stránkach spoločností Baril Coatings BV a H&H UNIKOV s.r.o.!

Vážime si toho, že si významný holandský výrobca priemyselných náterových hmôt vybral z rady záujemcov pre reprezentáciu na slovenskom trhu práve firmu H&H UNIKOV s.r.o.. Spoločným cieľom producenta a distribútora je ponúknuť slovenskému trhu prvotriednu kvalitu produktov spolu s poradenským servisom vrátane odporúčania vhodných priemyselných náterových systémov v súlade s STN ISO EN 12944 a aplikačných technológií.

Průmyslové barvy BARIL Antikorozní nátěry BARIL Průmyslové barvy BARIL Průmyslové nátěry BARIL Antikorozní nátěry BARIL Průmyslové barvy BARIL Antikorozní nátěry BARIL Průmyslové nátěry BARIL Průmyslové barvy BARIL Průmyslové nátěry BARIL Antikorozní barvy BARIL

O Barile

Spoločnosť Baril Coatings BV je významným svetovým výrobcom náterových hmôt najme na ochranu kovových a betónových povrchov. Prvotriedna kvalita výrobkov spolu s poradenskou činnosťou našich odborných konzultantov sú významnou prednosťou našej ponuky, ktorá obsahuje:

  • náterové systémy podľa stupňa koróznej agresivity atmosféry od C1 do C5-I i C5-M a tiež Im1, Im2 a Im3
  • technické poradenstvo vrátane vhodného výberu náterového systému a aplikačnej technológie, kontrolu akosti povrchu
  • dlhodobú životnosť náterového systému
  • systémy na kov, drevo, betón aj plasty
  • rýchloschnúce systémy (dnes aplikácia, zajtra transport))
  • rýchloschnúce systémy vytvrdzované za normálnych atmosférických podmienok alebo prisúšaním
  • nátery zrejúce pri teplote do 10°C
  • nátery alkydové, epoxidové, polyuretánové, zinksilikátové a ďalšie
  • moderný tónovací systém zaručujúci presnú reprodukciu odtieňov podľa štandardov RAL, NCS, apod., bez ohľadu na objednané množstvo
  • a ďalšie

Veľkou devízou firmy BARIL je získanie celosvetového patentu pre DCC - Dual Cure Chemistry a ďalej certifikátov pre náterové systémy používané v armádnych zložkách NATO.

Výnimočnosť technológie DCC spočíva v tom, že mimo klasických vulkanizačných procesov prispieva k vytvrdzovaniu náteru vlhkosť obsiahnutá v ovzduší. Použitie DCC technológie poskytuje užívateľom mimoriadny efekt z viacerých hľadísk. Viac o DCC tu.

O tom, že produkty firmy BARIL našli uplatnenie v celom rade odvetví, od športových areálov po ropné rafinérie na celom svete, sa môžete presvedčiť v sekcii Referencie.

Množstvo práve realizovaných a plánovaných projektov len potvrdzuje, že Baril Coatings BV a H&H UNIKOV s.r.o. idú správnym smerom...

Sme presvedčení, že Vás tato ponuka zaujala, a preto pokračujte v návšteve našich stránok. Pre viac informácií nás kontaktujte tu.


H&H Unikov, S.r.o., Paulínska 9, 917 01 TRNAVA, TEL: 00421 33 5512200, FAX: 00421 33 5512200

Ochrana osobných údajov GDPR | Informácie o Cookies

Copyright © 2009 - 2019 Baril.sk - všetky práva vyhradené

webdesign by web-evolution