Stránka je v rekonštrukcii.

Náterové hmoty

Spoločnosť bola založená v roku 1882 rodinou Wood. Pôvodné sídlo bolo v Londýnskych lodeniciach. Generálnym riaditeľom bol Eberneezer Wood, ktorého meno nesie spoločnosť dodnes. Pôvodným zameraním firmy bola výroba náterov pre námorný priemysel.

Sú to špeciálne náterové systémy THORTEX a COPON na oceľové a betónové konštrukcie, protikorózne - protichemické - hygienické, ďalej pre styk s ropou, plynom, naftou, ropnými produktmi a kyselinami.

Vysokovýkonné špeciálne nátery a opravné výrobky sú aplikované v každom kúte sveta ako ochrana a údržba budov, konštrukcií, strojov a zariadení v agresívnom a priemyselnom prostredí.

Náterové systémy THORTEX a COPON majú široký sortiment a veľký záber pôsobnosti a to hlavne:


Opravy podláh
a povrstvovacie systémy, ktoré môžu byť od viacvrstvových, oteruvzdorných mazaním až po menejvrstvové, keramikami vystužené ochranné nátery, s odolnosťou voči oteru až päť krát vyššou ako majú bežné podlahové nátery.

Hygienické nátery na vonkajšie a vnútorné steny a podlahy sú ideálne pre všetky vnútorné a vonkajšie povrchy a presahujú narastajúce prísne priemyselné, obchodné a legislatívne požiadavky.

Opravy striech a povrstvovacie systémy sú ideálne pre údržbu všetkých povrchov striech a zahŕňajú tekuté membrány poskytujúce dlhodobú ochranu celej strechy a instantný pohotovostný vodeodolný systém.

Protišmykové systémy sú vysokovýkonné nízkoviskózne nátery a mazaniny vytvorené za účelom predchádzania úrazovosti na pracoviskách a zvýšeniu efektívnosti pracovného procesu.

Antigrafitové nátery sú vysokovýkonné náterové systémy určené na použitie ako veľmi trvanlivé nátery s vynikajúcimi anti – graffitovými vlastnosťami, s vysokou odolnosťou voči poveternostným podmienkam a UV žiareniu.

Protipožiarne nátery na oceľ a drevo sú vysokovýkonné a vodnobázové systémy vyvinuté tak, aby poskytli ochranu veľmi širokej škále substrátových materiálov ako cement, kov, minerálne vlákno, plast alebo drevo s odolnosťou voči oteru a nárazu, korózií vyššieho rádu, vlhkosti a soľnatosti, pričom si zachovávajú vysokú stálosť farby a lesku.

Protichemické systémy chránia zariadenia a povrchy v priemyselných prostrediach proti agresívnemu chemickému útoku. Sú to ideálne systémy pre ochranu proti stále narastajúcemu sortimentu chemikálií používaných vo všetkých formách priemyselných procesov.

Protikorózne systémy sú vyvinuté tak, aby poskytli ochranu kovových povrchov pracujúcich v priemyselnom prostredí. Tieto univerzálne výrobky sú založené na poslednej polymérovej technológii a poskytujú vysoký stupeň ochrany v minimálnom počte náterov.

Systémy na opravu kovom sú vyvíjané použitím najlepších technológií na polymérovej báze, ktoré sú dnes dostupné. Tieto adaptabilné cenovo efektívne
výrobky sú ideálnou voľbou pre priemyselné opravy na všetky typy mechanických zariadení a strojných súčiastok.

Systémy na opravu keramikou sú najjemnejšie zmesy pre obnovu a povrstvenie súčiastok a pracovných zariadení vo väčšine agresívnych priemyselných prostredí, ktoré sú vystavené poškodeniu eróziou a koróziou.

Systémy na opravu gumou sú elastomérne opravné systémy ideálne pre ochranu a opravu všetkých flexibilných komponentov na rôzne druhy povrchu.
H&H UNIKOV s.r.o. Paulínska 9 917 01 TRNAVA
tel./fax +421 33 5512200, e-mail: info@hhunikov.sk

O firme | Referencie | Služby | Kontakt | Ochrana osobných údajov GDPR | Informácie o Cookies